Запоріжжя, вул.Волгоградська, 26а
info@outsistent.com.ua
ua

Про Нас

Autsistent — команда професійних бухгалтерів і юристів із середнім стажем 10 років.

Накопичені за ці роки знання і досвід ми застосовуємо на практиці, допомагаючи українським компаніям розвивати бізнес без зайвих переживань з приводу звітностей і юридичних нюансів.

Ми співпрацюємо з компаніями різної форми власності. Наші бухгалтери знають, які саме звіти, до яких контролюючих органів та в який період необхідно здавати. А юристи бачать всі підводні камені в договорах підрядників, допомагають оперативно вирішити всі суперечки та знайдуть навіть найменшу плямку на репутації контрагента.

Ми обслуговуємо підприємства різних форм власності

Наші Партнери

«Аутсістент» — компанія, яка надає широкий спектр послуг у сфері аутсорсингу бізнес-процесів, гарантуючи відповідальний підхід і вигідну вартість обслуговування. За роки роботи нам вдалося здобути репутацію надійного партнера, якому можна довірити будь-які бухгалтерські та кадрові питання. Ми одні з перших в Україні, хто почав пропонувати професійні послуги з управління бізнес-процесами, і продовжуємо вдосконалюватися, щоб відповідати високим вимогам замовників.

Наше завдання — налагодити процеси формування і здачі звітностей в компанії та убезпечити її від репутаційних або фінансових втрат. Для цього наші співробітники регулярно моніторять нововведення в законодавстві, фіксують правки і нормують роботу бухгалтерського та юридичного відділів.

Ми обслуговуємо підприємства з різною формою власності: від невеликих до великих з розгалуженою структурою. Серед наших партнерів такі відомі компанії, як:

  • ТОВ «Електроресурс» — постачальник електротехнічної продукції для великих виробничих об’єктів по всій Україні.
  • ТМ «Оліс» — відомий виробник продуктів харчування, товари якого можна знайти в будь-якому бакалійному магазині.
  • Адвокатське об’єднання «Денщик, Скрипка і партнери» — компанія, яка допомагає бізнесу і приватним особам з правовим врегулюванням справ, що відносяться до всіх юридичних галузей.
  • Стоматологічна клініка Максима Сергатий — приватний підприємець, котрий робить жителів Запоріжжя усміхненими.
  • Mini_one_store — виробник одягу, який продає продукцію по всьому світу.

Для кожного підприємства ми підібрали оптимальний пакет співпраці та зараз їх власники й керівники не переймаються за стан бухгалтерії й ведення обліків, а зосереджені виключно на бізнес-процесах. Крім того, вони здорово економлять на утриманні штатного співробітника, адже бухгалтерський і юридичний аутсорсинг – це зручно і вигідно.

Ми будемо раді бачити і вашу компанію серед наших постійних партнерів, приєднуйтесь!

Чому з нами вигідно співпрацювати?

01
Зниження витрат на утримання штатного бухгалтера і юриста. Ми з вами тільки тоді, коли необхідні. Тому ви платите за вирішення конкретних завдань, а не за наявність фахівця на робочому місці.
02
Відповідальність перед Замовниками. Якщо через недогляд нашого фахівця компанію оштрафують, ми компенсуємо ці витрати.
03
Багатопрофільність. Підбираємо фахівців з досвідом роботи у вашій галузі. Тих, хто знає нюанси формування всіх видів обліку на підприємствах з аналогічною формою власності та бізнес-спрямованістю.
04
Конфіденційність. Ми знаємо цінність інформації, тому на першому ж етапі співпраці підписуємо договір про нерозголошення даних.

Команда Аутсістент

Наші співробітники працювали з різними видами бізнесу, тому знають всі тонкощі ведення підприємств будь-яких форм власності. Накопичений досвід дозволяє їм швидко оцінити поточну ситуацію і знайти оптимальний вихід. А регулярний моніторинг змін в законодавстві та вимогах допомагають не помилитися з прийняттям рішень. Саме вони забезпечать якісне бухгалтерське і юридичне обслуговування вашої компанії та допоможуть в її розвитку.

Аутсорсинг і консалтинг – сфери, в яких наші фахівці розбираються досконально, допомагаючи клієнтам:

  • сконцентруватися на стратегічних завданнях;
  • організувати своєчасну і подачу бухгалтерської звітності в компетентні органи ;
  • оптимізувати витрати на персонал, доручивши аутсорс фахівцям виконання поточних завдань;
  • увідповіднювати бізнес-процеси міжнародним стандартам безпеки;
  • добитися зростання продуктивності праці при будь-якій кількості співробітників.

Ми довели, що вміємо ефективно управляти різними за масштабом і спрямованості проєктами. При цьому не плануємо зупинятися на досягнутих результатах, продовжуємо підвищувати рівень кваліфікації та покращувати якість обслуговування.