Запоріжжя, вул.Волгоградська, 26а
info@outsistent.com.ua
ua

Юрист на аутсорсинг. Послуги:

Як ми працюємо щодо вирішення Юридичних завдань на аутсорсингу

01

Підбираємо та складаємо необхідний для вашого підприємства комплекс послуг.

02

Підбираємо компетентних фахівців, які відповідають вашим вимогам і поставленим завданням.

03

Узгоджуємо нюанси співпраці і підписуємо договір, а також документи про нерозголошення.

04

Вашу базу даних переносимо для зберігання і швидкого доступу на захищені сервери нашої компанії.

05

Надаємо звіти про виконану роботу в терміни, зазначені в договірних зобов'язаннях, оперативно реагуємо на нові задачі та допомагаємо з вирішенням юридичних питань.

Що ви отримуєте?

01
Професійне рішення всіх юридичних питань
Понад 12 років наші співробітники працюють з підприємствами різних форм власності.
02
Мінімізація фінансових ризиків
Грамотно складені договори та перевірка діяльності контрагентів допоможуть убезпечити підприємство від штрафів і санкцій.
03
Більше часу на розвиток підприємства
Вирішення всіх юридичних питань ми проконтролюємо.
04
Зниження витрат на утримання штатного юриста
Аутсорсингова послуга допоможе заощадити на додатковій кадровій одиниці, залучаючи фахівця тільки для вирішення певних правових ситуацій.
05
Підтримка від наших експертів
Великий досвід в юриспруденції допоможе вам на різних етапах діяльності підприємства: від його реєстрації, розширення і відкриття міжнародних філій до ліквідації.

Ваші гарантії

Незалежно від обсягу поставлених завдань і потреб, за вашим підприємством буде закріплено кілька юристів компанії Аутсістент. Це означає, що всі правові питання будуть вирішені оперативно та своєчасно, відповідно до договірних зобов'язань.
Ми несемо матеріальну відповідальність перед замовниками, тому якщо в результаті наших дій на підприємство буде накладено штрафні санкції, їх оплату візьмемо на себе.
Досвідчені співробітники компанії Аутсістент подбають про рішення всіх юридичних питань, мінімізуючи вашу участь. Ви будете контролювати процеси, не витрачаючи на рутинні завдання такий цінний ресурс як час.
Потрібно комплексне обслуговування? Давайте прорахуємо!

Чому юридичне обслуговування на аутсорсі вигідніше, ніж утримання штатного юриста?

Будь-яка кадрова одиниця на підприємстві — це додаткові витрати. Потрібно обладнати робоче місце: кабінет, стіл, стілець, комп’ютер, офісне приладдя. Крім того, включити його в кадрову звітність: оформити офіційно з дотриманням законодавства, нараховувати заробітну плату, відпускні, лікарняні, виплачувати податок державі.

При цьому, окрім резюме та особистих вражень, у вас немає 100% гарантії в професіоналізмі юриста. Він може просто не знати досконально діяльності підприємства або галузі та пов’язані з цим законодавчі норми. А це вже фінансові та правові ризики.

Юрист на аутсорс підбирається виключно під потреби компанії. Ви можете бути впевнені, що у нього є досвід роботи з підприємствами в аналогічній або суміжній сфері, тому він розбирається у всіх правових нюансах і враховує всі ризики. При цьому вам не потрібно нараховувати йому заробітну плату за час, проведений на робочому місці. Ви оплачуєте тільки виконання зобов’язань, зазначених в договорі.