Запоріжжя, вул.Волгоградська, 26а
info@outsistent.com.ua
ua

Поставити питання

На цій сторінці можна ознайомитися з питаннями клієнтів і відповідями на них наших менеджерів. Також Ви можете поставити своє питання.
Людмила

Навіщо давати юристам договір на аналіз, особливо типовий?

20 липня 2020
Відповідь спеціаліста

Розібратися в павутинні формулювань зможе тільки досвідчений юрист, який проаналізує договір з точки зору законності та убезпечить компанію від фінансових або репутаційних ризиків. Крім того, він допоможе вибудувати взаємовигідні умови співпраці: пропише відповідальність за невиконання зобов'язань обома сторонами та права учасників договору.

20 липня 2020
Станіслав

Головний бухгалтер повинен бути на кожному підприємстві?

20 липня 2020
Відповідь спеціаліста

Якщо компанія маленька, обліків та звітів не так багато, він не настільки необхідний. Але у великих корпораціях з розгалуженою структурою і великою штатом без головбуха не обійтися. Контролювати та управляти — його основні функції. А ще, підбирати бухгалтерів в штат і навчати їх при необхідності.

20 липня 2020
Тетяна Миколаївна

Управлінська звітність обов’язкова для всіх підприємств?

19 липня 2020
Відповідь спеціаліста

Управлінська звітність не регулюється законодавством, немає ніяких стандартів і норм її ведення. Вона використовується виключно для внутрішніх потреб компанії та надається власнику, керівнику і топ-менеджменту для своєчасного реагування на поточні процеси. Базується на фінансових і кадрових показниках, але дані беруться більш глибокі та різнобічні.

Все, що може вплинути на розвиток підприємства, на його прибутковість, потрібно враховувати в даній звітності. Розробка і підготовка управлінської звітності - тривалий процес. Зате потім відповідальна особа зможе швидко прийняти стратегічно важливе рішення. Наприклад, перерозподілити ресурси, направити фінансовий потік у вигідне русло, оцінити ризики. Найбільш актуальна послуга для юросіб будь-якої форми власності, а також для власників середнього і великого бізнесу.

20 липня 2020