Запоріжжя, вул.Волгоградська, 26а
info@outsistent.com.ua
ua

Гарантія ефективного управління бізнесом

Аутсорсингові послуги від Аутсістент

Аутсорсинг бухгалтерії

Аутсорсингові послуги від Аутсістент

Юридичні послуги

Аутсорсингові послуги від Аутсістент
Дізнатися
детальніше

Про компанію

Професійний аутсорсинг бухгалтерії і персоналу для бізнесу будь-якої спрямованості

Аутсорсингові послуги від «Аутсістент» - гарантія ефективного управління бізнесом

Професійний аутсорсинг бухгалтерії та персоналу для бізнесу будь-якого напрямку

«Аутсістент» - надійний партнер в сфері бухгалтерського та юридичного аутсорсингу

Комплекс послуг аутсорсингу для бізнес-проектів будь-якого масштабу і спеціалізації

Детальніше

Наші головні принципи

01
Конфіденційність інформації
На початковому етапі співпраці ми підписуємо угоду про нерозголошення, що є гарантією збереження корпоративних даних.
02
Довірчі відносини з клієнтами
Відносини з клієнтами, побудовані на довірі - ми націлені на довгострокове партнерство, тому пропонуємо оптимальні варіанти взаємодії з урахуванням специфіки бізнесу (організаційної структури, кількості співробітників, особливостей оподаткування тощо).
03
Розширення масштабів діяльності
«Аутсістент» успішно співпрацює з підприємствами регіонального, національного і міжнародного рівня, забезпечуючи бухгалтерську підтримку великих угод. У 2019 під нашим управлінням були компанії, загальний оборот яких складає 750 000 000 гривень.
04
Передові технології
Ми працюємо, базуючись на глобальній тенденції автоматизації бізнес-процесів, домагаючись максимальної ефективності складання та подання фінансової звітності, а також вирішення юридичних питань.
05
Юридична прозорість співпраці
Умови обслуговування детально викладені в договорі, в тому числі ми забезпечуємо страхування відповідальності за штрафи перед державою.

Послуги

Функція головного бухгалтера
Функція головного бухгалтера

Скористатися аутсорсингом функції головного бухгалтера – відмінне рішення для підприємства, яке зацікавлене в оптимізації фінансової політики або при раптовому звільнення штатного співробітника. У нас працюють експерти з розробки, реалізації та контролю систем звітності, здатні впоратися з управлінням проектом будь-якого масштабу. Провівши ретельну ревізію, наш фахівець подбає про постановку і ведення обліку, автоматизації процесів роботи з інформацією,

Детальніше
Постановка та ведення бухгалтерського обліку
Постановка та ведення бухгалтерського обліку

Без додаткових складнощів запустити новий або оптимізувати вже запущений проект дозволить постановка бухгалтерського обліку з нуля. Наші фахівці ретельно проаналізують діяльність фірми, створять ефективну систему обліку, організовують документообіг і сформують план рахунків.

Детальніше
Розрахунок заробітної плати і кадрове адміністрування
Розрахунок заробітної плати і кадрове адміністрування

Наші фахівці можуть підготувати розрахунок заробітної плати і відповідних податків і зборів, а також підготувати і подати обов’язкову звітність в державні органи.

Детальніше
Ведення податкового обліку
Ведення податкового обліку

Обов’язковим для кожного бізнесмена або компанії є ведення податкового обліку, що передбачає збір та систематизацію інформації про витрати та доходи з подальшим її наданням в компетентні державні органи

Детальніше
Підготовка управлінської звітності
Підготовка управлінської звітності

Дана послуга включає підготовку управлінської фінансової звітності будь-якої складності і деталізації відповідно до внутрішніх вимог і стандартів замовника.

Детальніше
Інші послуги
Інші послуги

Організація ефективного управління на підприємстві, особливо бухгалтерського обліку, є запорукою прибуткової роботи та відсутності претензій з боку контролюючих органів.

Детальніше
Процес
роботи з нами
Підписання договору про нерозголошення, згідно з яким вся отримана в рамках співпраці корпоративна інформація не потрапить до третіх осіб.
Попередній
Слід. етап
ИЗ
Підбір фахівців з аутсорсингу в відповідності з поставленими завданнями. На додаток до команди експертів у вашому розпорядженні буде особистий менеджер для швидкого вирішення поточних питань.
Попередній
Слід. етап
ИЗ
Узгодження основних моментів співпраці і підписання договору на надання послуг зовнішнього управління бухгалтерією підприємства. Для швидкого зв'язку і врегулювання робочих моментів вам необхідно буде вибрати одного або кількох співробітників в якості контактних осіб.
Попередній
Слід. етап
ИЗ
Переміщення бази даних на сервер нашої компанії з подальшим налаштуванням облікової системи. Параметри встановлюються з урахуванням особливостей саме вашого бізнесу, а копіювання інформації відбувається за допомогою ПО, сертифікованого відповідно до ISO 27001. Використання захищених каналів зв'язку забезпечує доступ до корпоративних відомостями тільки вам і команді, яка працює над вашим проектом.
Попередній
Слід. етап
ИЗ
Вибір оптимальних термінів і регламенту взаємодії. Після обговорення останніх деталей вам залишиться лише відповідно до домовленостей передавати оригінали або цифрові копії первинних документів, а складання і подачу до податкових органів звітів візьме на себе наша група обслуговування.
Попередній
Слід. етап
ИЗ
Збільшення потужностей системи в міру розвитку і розширення бізнесу з урахуванням ваших побажань.
Попередній
Слід. етап
ИЗ

Отримати консультацію

Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами!
Outsistent - аутсорсингова компанія

«Аутсістент» - компанія, яка надає широкий спектр послуг в сфері аутсорсингу бізнес-процесів, гарантуючи відповідальний підхід і вигідну вартість обслуговування. За роки роботи нам вдалося завоювати репутацію надійного партнера, якому можна довірити будь-які бухгалтерські та кадрові питання. Ми одні з перших в Україні, хто запропонував професійні послуги з управління бізнес-процесами і продовжуємо вдосконалюватися, щоб відповідати високим вимогам замовників.